Novinky

Představení syst...Představení systému FOXTROT

Společnost TECO a. s. uveřejnila video představující řidící systém FOXTROT. Pokud uvažujete o systému inteligentního řízení do Vašeho domu, můžete si díky videu udělat představu o tom, co vše lze ovládat. S...

Více...

Vyplatí se Vám I...Vyplatí se Vám Inteligentní elektroinstalace ?

Studie vhodnosti inteligentní elektroinstalace Nepořizujte si bez důkladného rozmyšlení ihned inteligentní elektroinstalaci(IE) za sta tisíce! Využijte našich zkušeností a nechte si vypracovat studii vhodnosti intelig...

Více...

balResJde Vám o kotelnu, bazén, vytápění, chlazení, vzduchotechniku, zavlažování nebo něco jiného? Ne každý chce řídit vše nebo vše dohromady. Od toho Vám připravuje Balíčková řešení. Velká variabilita a prakticky neomezenost programovatelných automatů nám umožnuje Vám nabídnout řízení takřka čehokoli. A tak dobře vyladěná a nastavená funkčnost může nabídnout zvýšení životnosti, snížení provozních i servisních nákladů mnoho dalších výhod.

 

Stane se Vám, že přijedete z dovolené a na Vás doma čeká spousta nemilých překvapení? Zelená voda v bazénu, uschlý trávník nebo květiny, vytopený dům od prasklého potrubí a další? Toto už nemusí být dále Váš případ. Vyřešte svou situaci elegantně, rychle a cenově dostupně.

 

Co vše můžete řídit a řízením technologií získat 

 

Řízení kotelen

Bazénové technologie

Bezpečnostní prvky

Solární systémy

Zavlažování

Vytápění a chlazení

Větrání

SIOB s.r.o., Korunní 2569/108G, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2013 Milan Tobolka