Novinky

Představení syst...Představení systému FOXTROT

Společnost TECO a. s. uveřejnila video představující řidící systém FOXTROT. Pokud uvažujete o systému inteligentního řízení do Vašeho domu, můžete si díky videu udělat představu o tom, co vše lze ovládat. S...

Více...

Vyplatí se Vám I...Vyplatí se Vám Inteligentní elektroinstalace ?

Studie vhodnosti inteligentní elektroinstalace Nepořizujte si bez důkladného rozmyšlení ihned inteligentní elektroinstalaci(IE) za sta tisíce! Využijte našich zkušeností a nechte si vypracovat studii vhodnosti intelig...

Více...

 

Naše firma je tvořena pracovníky, kteří se celý svůj život zajímají o moderní technologie. Máme ve svých řadách pracovníky s vystudovaným jak elektrotechnickým, tak i dále, strojírenských, stavebním a v neposlední řadě i vzděláním přímo v oboru inteligentních budov na ČVUT Praha.

 
 

Dále si zakládáme na našem výběru partnerů a partnerských firem při projektování i realizaci zakázek. Vybíráme si partnery ve všech oborech, tak abychom Vám mohli nabídnout služby nejen v oblasti inteligentních budov a automatizace, ale i v ostatních profesích působících v průběhu stavby i po ní. Spolupracujeme s odborníky ve fázi od architektonického návrhu rezidence i části interiéru až po instalace prvků po ukončení stavby jako například vířivé vany apod.

 

 Obchodníci | Projektanti | Realizátoři | Koordinátoři | Programátoři | Servisní technici

 

 

Každý z nás prochází velkou řadou školení, kurzů a certifikací ve všech oborech. Chceme Vám nabídnout možnost kvalitně rozebrat Vaši problematiku, s kýmkoli z nás. Nechceme si Váš problém přehazovat jako „horký brambor“, ale chceme Váš problém rychle a správně vyřešit a to i s ohledem na cenu.

 

 

Tím se dostáváme k podstatě naší hlavní myšlenky, kterou je každou zakázku řešit pečlivě, ekonomicky, rychle a přesto s časem na důkladné promyšlení. S tím abyste od nás vždy odcházeli jako spokojení zákazníci.

SIOB s.r.o., Korunní 2569/108G, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2013 Milan Tobolka