Novinky

Představení syst...Představení systému FOXTROT

Společnost TECO a. s. uveřejnila video představující řidící systém FOXTROT. Pokud uvažujete o systému inteligentního řízení do Vašeho domu, můžete si díky videu udělat představu o tom, co vše lze ovládat. S...

Více...

Vyplatí se Vám I...Vyplatí se Vám Inteligentní elektroinstalace ?

Studie vhodnosti inteligentní elektroinstalace Nepořizujte si bez důkladného rozmyšlení ihned inteligentní elektroinstalaci(IE) za sta tisíce! Využijte našich zkušeností a nechte si vypracovat studii vhodnosti intelig...

Více...

 

U každého řešení je potřeba individuální přístup. Pokud již máte přesnou představu, je zde výběr velmi rychlý. Pokud představu nemáte, máme pro Vás připraveno několik témat, které je vhodné a některé dokonce nutné si řádně promyslet. Je to nutné nejen pro odhad řešení a ceny, ale i pro další přípravy na stavbě jako je příprava na velikost rozváděče ve stavební konstrukci, která se o dost liší od běžné elektroinstalace a mnoho dalších. Než si začnete klást otázky, co opravdu chcete, navštivte sekci Co v domě řídit. Dále se na našich stránkách rychle a přehledně dočtete jaké Přínosy a výhody Vám řízení může přinést.

 

V případě, že chcete řídit třeba jen běžnou část technologie můžete také vybírat z našich balíčkových řešeních, které Vám velmi rádi přizpůsobíme.

 

Těchto 7 bodů vidíme jako nejdůležitější rozhodovací při volbě systému a celkového řešení. Není jednoduché najít kompromis mezi všemi řešeními, ale od toho jsme tu pro Vás my.

 

 

Komfort | Úspory | Bezpečnost | Jednoduchost | Sjednocenost | Cena | Kompatibilita

 

         „Levné řešení“                           „Zlatá střední cesta“                             „Drahé řešení“

 

 

„Levné řešení“ – často se pod tímto řešením schovává nesjednocení systému, nemožnost integrace certifikovaných produktů, malá podpora ze strany výrobce, závislost na servisu od jedné firmy, nemožnost snadného rozšíření, nezkušenost realizačních firem a složité ovládání

 

 

„Zlatá střední cesta“- řešení, které se snažíme kvalitně vytvářet. Nesnažíme se ušetřit každou korunu při návrhu a realizaci, z poznatků Vašich potřeb vytváříme řešení, které Vám bude vyhovovat na dlouhou dobu a nebudete ho muset každou chvíli inovovat s velkými investicemi. Připravujeme taková řešení, která jsou vytvořena tak, aby prvky, které nechcete pořizovat ihned, jste mohli v budoucnu snadno připojit.

 

Zvolili jsme takový řídicí systém, který má v české republice velké množství aplikací a množství realizačních a servisních firem. Samotný výrobce tvoří velkou podporu a vydává časté aktualizace a rozšíření. Navíc umožnuje propojení s velkým množstvím periferií a to již s ověřenou funkčností. Neznamená to ovšem, že bychom se uzavřeli projektování a realizací i jiných řídicích systémů pokud dojdeme s Vámi k vzájemné dohodě o vhodnosti takového řešení.

 

 

„Drahé řešení“ – komplexní a propracované systémy, u nichž se ztrácí individuální přístup, a tím přicházíte o svou konkrétní představu řízení domu. Dále zde bývá spojení s drahým rozšířením a servisem, nemožnosti zakoupit pouze aktuálně požadované prvky pro základní běh domu při myšlence realizovat inteligentní ovládání postupně. Jedná se především o složitější systémy, u kterých je nutnost běhu na výkonném počítači což z hlediska úspor a stability není očekávaný jev.

SIOB s.r.o., Korunní 2569/108G, 101 00 Praha 10 - Vinohrady, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2013 Milan Tobolka